Oferty
Rynku
Komercyjnego
Baza lokali na sprzedaż i do wynajęcia - 33 744 ogłoszeń w całej Polsce

Nieruchomości: Sprzedaż

Rudna Wielka woj. Podkarpackie

1 500 000 zł655.80 m2
  • Typ transakcji: sprzedaż
  • Ogłoszeniodawca: biuro nieruchomości
  • Cena za m2: 2 287 zł/m2

W ofercie sprzedaży nieruchomość zabudowana dwoma halami oraz budynkiem biurowo-administracyjnym. Pierwsza hala o pow. użytkowej 655.8 m2 posadowiona jest na 19 a działce. Hala składa się:
- z powierzchni na parterze. którą stanowi 10 pomieszczeń magazynowo-produkcyjnych o pow. od 9 m2 do 135 m2. chłodnia o pow. 40 m2. korytarz. jadalnia. szatnia. wc.
- powierzchni na piętrze w skład której wchodzą 3 pomieszczenia biurowe. garderoba. korytarz. łazienka. wc oraz piwnicy w której znajduje się kotłownia.

Druga hala posadowiona na 30 a działce w skład której wchodzą: na parterze pomieszczenia magazynowe. na piętrze zaś pomieszczenia mieszkalne o pow. 46.6 m2 oraz pomieszczenia biurowo-administracyjne.
Budynek z lat '80 przechodził modernizację w 2008 roku. W hali produkcyjnej wymieniono wszystkie okna na nowe PCV. nowa stolarka drzwiowa PCV. nowe tynki wewnętrzne. nowe instalacje elektryczna. wod.-kan.. zostało wykonane ocieplenie w posadzce. Ściany i sufity pomalowane. lamperie olejne.

Cena 1 500 000 zł

Tel do kontaktu ...
- Agent odpowiedzialny zawodowo: Agnieszka Chmiel nr lic.: 10820

Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

* Ostateczna marża zależy od historii kredytowej i wysokości wkładu własnego. Marża 0.38% obowiązuje dla kredytu z LTV do 30% połączonego z produktem inwestycyjnym „Plan Inwestycyjny Skuteczne Oszczędzanie” Szczegóły oferty dostępne są u konsultantów i doradców Klienta Getin Noble Bank.

Lokalizacja ogłoszenia przybliżona do miejscowości lub dzielnicy/osiedla
biuro nieruchomości
Biznes 2day Nieruchomości
@